ACCESS BARS

Access Consciousness (e.k. Ligipääs Teadlikkusele) on dünaamiline vahendite ja protsesside komplekt, et vabastada Sind piirangutest, mille tõttu oled oma eluväljakutsetega nö maadelnud võib olla aastaid. Sellega pakutakse vahendeid, mis aitavad muuta seda, mida sooviksid muuta; toetavad seda, mida soovid luua ja kutsub sind elule, mille võimalikkusesse sa pole varem uskunud. Access Consciousness on vahendite, tehnikate ja mõtteviiside kogum, millede abil saad muuta mistahes valdkonda oma elus.
 
Teaduslikult on kindlaks tehtud, et meie mõtted mõjutavad molekule meie kehas, luues sellega pingeid, piiranguid igas eluvaldkonnas, ebakõla ja vananemist. Mis sa arvad, kuhu kõik need mõtted on salvestatud? IKKA SINU KEHASSE!
 

Mida soovid Sina oma elus muuta?

Sinu peapiirkonnas on 32 energiapunkti ehk bars´i, mis hoiavad Sinu mõtete, uskumuste, otsuste, emotsioonide ja vaatenurkade elektromagnetilisi komponente. Nende energiapunktide õrna puudutamisega vabastatakse kergelt ja ilma igasuguse pingutuseta kõik piirangud, mis takistavad sul vastu võtta seda, mida pakub Elu – teadlikkust, tervenemist, loovust ning küllust igas eluvaldkonnas. Barsi seanss aitab eemaldada piirangud (nii teadlikud kui alateadlikud), et energia saaks vabalt voolata – see mõjutab positiivselt seda, mis on seotud sinu füüsilise kehaga, vanusega, välimusega, seksuaalsusega, rõõmu kogemise ja paljude muude eluaspektidega.
 
Peale Barsi sessiooni tunnevad inimesed end tavalisel kergemalt, vähenenud on füüsilised vaevused, stressi ja ärevuse tase, paraneb une kvaliteet ning suureneb energia tase kehas. Barsi seanss mõjub hästi keskendumisvõimele ning parandab õpivõimet. Paljud kogevad muudatusi paremuse poole mitmes eluvaldkonnas – materiaalsel, suhtealasel või füüsilise tervise tasandil.
 
Selle tehnika kasutamisel ei ole vastunäidustusi. Access Consciousnessi loojad Gary Douglas ja dr. Dain Heer on öelnud, et halvim, mis Barsi sessioonil võib juhtuda, on tunne, et oled saanud elu parima peamassaazi, kuid parimal juhul – olenevalt sellest, kui paljust oled valmis vabanema ja kui palju oled valmis vastu võtma – võib muutuda kogu sinu elu.
 
Bars’i moto: “Kogu elu tuleb minuni kerguse, rõõmu ja hiilgusega”
 
Siin on You Tube link, kus on mõnus Barsi tutvustus:
VAATA VIDEOT SIIT