TULEVIKUTERAAPIA

TULEVIKUTERAAPIA

Tulevikuteraapia on protsess, mis aitab teil omaenda tulevikku valida. Kahtlemata olete kuulnud tagasiminekust möödanikku, mille kaudu inimesed viiakse hüpnootilisse seisundisse, mis võimaldab teadvusel minna tagasi lapsepõlve või möödunud ellu. Tulevikuteraapia võimaldab teil vaadata oma tulevikku ja teha seda samuti kerge hüpnootilise või meditatiivse seisundi abil, mis lubavad teadvusel ajas edasi liikuda. Sellised tehnikad toimivad uskumatult täpselt ja näitavad teile lisaks teie tulevikule ka võimalikke tuleviku valikuid, sõltuvalt sellest, millise tegutsemisviisi valite. 
 
Kujuta ette, et suudad rännata tulevikku ja näha, mis toimub sinu elus, maailmas ja mujal. Kujuta ette, et näed, kes kuuluvad sinu ellu, samuti kus sa töötad ning elad. Kuidas oleks omada võimet näha ette, millised otsused töötavad sinu kasuks ja millistest kujuneb katastroof? Kuidas end tunneksid, kui saaksid kohe praegu hüpata oma tulevikku, et leida lahendused praegustele probleemidele?<

Tulevikuteraapia abil:

* Saad teada, kuidas leida üles “see ainus ja õige”- oma hingesugulane.
 
* Saad teada, kuidas avastada endas sisemine geenius, selleks et kirjutada romaan, näidend, laul või stsenaarium.
 
* Saad vaadata majandust ees ootavaid tulevikutrende, mis aitavad sul lõigata kasu investeeringutest, või vältida investeerimist turgudele ja toodetesse, mis surevad välja.
 
* Saad läbi uurida oma mineviku, oleviku ja tuleviku, et avastada korduvaid probleeme või muresid, mis sind on vaevanud läbi aegade, et saaksid need kohe ka lahendada.
 
* Saad luua tihedad sidemed oma hingega ja üles leida oma elu eesmärgi.