KVANTREONANTSANALÜSAATOR QMR

QMR analüüs hõlmab laia valikut terviseaspekte, alates kardiovaskulaarsest ja seedetrakti funktsioonist kuni luude terviseni ning immuunsüsteemi toimimiseni. Saate teada veresuhkru ja isegi mikroelementide ja vitamiinide taseme. QMR test suudab pakkuda teile põhjalikku ülevaadet keha erinevate organite ja süsteemide seisundist.

Analüüsimise põhimõte

Rakud kiirgavad pidevalt elektromagnetlained mis on erinevad vastavalt tervislikule seisundile. Seega saame kontrollida inimkeha seisundit vastavalt tuvastatud elektromagnet lainetele.

Magnetvälja sagedust ja energiat mõõdetakse kätt anduril hoides. Testimine kestab minuti. Seejärel analüsaator genereerib rapordi

Mis on kvantresonantsmagnetanalüsaator?

Quantum Resonant Magnetic Analyzer on kõrgtehnoloogiline innovatsiooniprojekt, mis on seotud meditsiini, bioinformaatika, elektroonikatehnika valdkondadega. See põhineb kvantmeditsiinil ja analüüsib teaduslikult inimraku nõrka magnetvälja. Analüsaator saab välja selgitada kliendi terviseseisundi ja põhiprobleemi. Tulemuste järgi soovitab analüsaator kuidas taastada keha organite tasakaalu.

Analüüsi tulemused saadan emailile, üks versioon on Inglise keeles ja teine eesti keeles Google tõlgitud.

Analüüsi tegemiseks lepi aeg kokku telefoni teel, 523 1283, Ago Unt

Analüüsi maksumus 25.-